Semináře

Nabízíme školám semináře, ve kterých najdete další dávku inspirace do výuky českého jazyka a matematiky.
U vás ve škole!
Přijedeme se seminářem klidně k vám do školy.
Akreditovaný semináře MŠMT
Účastníci dostanou po ukončení semináře osvědčení o absolvování vzdělávacího programu.
3 hodiny
Seminář zabere 3 hodiny.
450 Kč / osobu
Možno hradit z programu ``EU peníze školám``.
S sebou pastelky ...
a dobrou náladu.
Občerstvení
V ceně semináře je i občerstvení.
Učební pomůcky pro vás!
Každý účastník si odnese vzorek učebních pomůcek domů.
10 – 20 účastníků
min. počet účastníků semináře 10; max. počet účastníků 20.

Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: 6515/2017-1-388. Účastníci dostanou po ukončení semináře osvědčení o absolvování vzdělávacího programu.

1.

Netradiční pomůcky v hodinách matematiky a českého jazyka


pro 1. – 5. ročník

Účastníci budou seznámeni s konkrétními metodami práce. Vyzkouší si nové učební pomůcky využitelné pro výuku českého jazyka a matematiky na školách, které vycházejí z Rámcově vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

Seminář je určen pro učitele, kteří hledají nové netradiční formy práce a chtějí žákům zpestřit vyučování.

2.

Hravě a s úsměvem 1. třídou v matematice a českém jazyce


pro 1. ročník

Obsah semináře je věnován vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace a Matematika a její aplikace se zaměřením na výuku v 1. ročníku základní školy.
Matematika a český jazyk aktivně, a hravě od 1. třídy. Praktická ukázka a možnost názorného vyzkoušení nových pomůcek a metod práce pro M a Čj v 1. třídě a žáky s poruchami učení. Pomůcky jsou určeny pro zpestření a zefektivnění vyučovacích jednotek.

Čím jsou pomůcky výjimečné? Šetří čas, zpestří a zefektivní výuku, vychází z pedagogické praxe, obsahují rychlou a přehlednou kontrolu, jsou zábavné a motivující pro děti, navíc vhodné i pro děti s poruchami učení.

info@vypomucky.cz
marketa.ctv@seznam.cz, iveta.musilova@centrum.cz
603 163 120 nebo 731 163 286

Reference na naše semináře

Milá paní lektorko, děkuji za skvělé nápady do výuky! Dnes jsem zkusila s prvňáčky kostičky při AJ, byli nadšení! Chystám se na matem.duel... Přeji Vám spoustu dalších krásných nápadů !!! Máte můj obdiv.
S pozdravem Iveta K., paní učitelka okres Plzeň
Dobrý den, moc děkuji za včerejší báječné školení, ze kterého se mi nechtělo odcházet. Vyřiďte velké poděkování i paním lektorkám, které byly úžasné.
paní učitelka Jana M. Praha
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za včerejší seminář. Byl velmi pěkný, přínosný, milé, vstřícné a ochotné paní lektorky, vše perfektně připravené. Velmi příjemné odpoledne rychle uteklo a ještě jsem si odnášela domů nové poznatky, dobré nápady a řadu pomůcek na výuku.Všem, kdo vzdělávací program připravovali, patří velký dík S přáním hezkého dne
paní učitelka Dagmar H. Praha
Vzpomínám velmi ráda na Váš seminář. Vaše pomůcky často využívám ve své výuce. Děkuji.
paní učitelka Kateřina L. okres Rokycany
Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za pěkný seminář, který mi dal hodně inspirace a návodů do vyučování. Musela jsem, bohužel odejít dříve, ale i tak jsem načerpala solidní zásobu krásných aktivit pro práci v matematice. Nemohla jsem poděkovat přímo na akci, za což se omlouvám. Tímto bych chtěla zprostředkovaně a dodatečně poděkovat lektorkám a popřát, ať se jim i nadále daří. Takové semináře mají pro nás učitelky/le smysl a jsou příjemně ``nakopávací``, aby nás práce bavila a neusnuly jsme ve stereotypech.
paní učitelka Lenka M. Praha